Temiz kurulum Sorunu

MB860

« Older   Newer »

Share  
.
  1. yuksel
        Like  

.

User deleted

fastboot üzerinden temiz kurulum yapmak istiyorum ama sürekli hata veriyor bunun nedeni nedir? kodları modları doğru yazıyorum hata veriyor örneğin; failed remote ve birtakım sayılar kodlar falan.

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (yuksel @ 23/3/2014, 18:03) 
    fastboot üzerinden temiz kurulum yapmak istiyorum ama sürekli hata veriyor bunun nedeni nedir? kodları modları doğru yazıyorum hata veriyor örneğin; failed remote ve birtakım sayılar kodlar falan.

Unlock root yaptın demi ? En son yapmamıştın ondan olabilir sorun

.
  3. yuksel
        Like  

.

User deleted

yok hiç bişey yapmadım direkt temiz kurulum yapmaya çalıstım hata verdi telefonum rootluydu.

.
  4. Mert38
        Like  

.

User deleted

Kardeşim sen ne için temiz kurulum yapmayı düşünüyorsun ? ayrıca unlock yapmazsan tellefonda hiçbirşey yapamazsın fastboot erase , kernel gibi telefonu bozma olasılığın çok yüksek yada bizim ile dalga geçiyorsun eğer öyleyse bu hiç hoş değil :angry:

.
  5. yuksel
        Like  

.

User deleted

yok ya dalga geçtiğim falan yok bass booster diye uyg. kullanıyordum daha önceden sonradan bu beast audio şeyibi duydum onu indirdim sonra kaldırmak istedim ve kaldırdım sonra tekrardan bass booster yükledim hata verdi senin telefonun sadece 5 band destekliyor diye bi bildirim yazısı çıkıyordum aşağı programda ise bi sorun var yada bi ekolayzır uyglaması yüklediysen kaldır diyordu defalarca... neyse temiz kurulum yapayım dedim hata verdi. bende en iyisi tekrar ROM yükleyeyim dedim.. öyle sorunu halletiim.. ha Bu arada bağlı muzik calardı kaldırdığım için bu hatayla karıslamıs olabilir.. ama tektardan rom yükledikten sonra müzik calarını kaldırdım. öyle işte.

Desene hocam şansızlığımın şansızlığına bozulmadı.. root yapım derken de supersu dosyası eksikmiş 3. adımda hata verdi bende tekrar root dosyasını indirdim bende ki dosyayla karsılastırdım supersu yok bende yeni indirdiğm root dosyasıyla tekrar root yaptım sorunsuz oldu..

.
  6. Mert38
        Like  

.

User deleted

sorununu kendin halledebiliyorsan konu açmana gerek yok . KONU SİLİNEBİLİR

.
5 replies since 23/3/2014, 18:03   137 views
  Share  
.