atrix şarj giriş yeri sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kirac71
        Like  

.

User deleted

telefon son zamamnlarda şarja taktığımda şarj oluyor derken, hafif kımıldasın şarj kesiliyor. tekrar şarj oluyor. hatta bazen şarj oluyor gösterirken şarjdan çektiğimde şarj olmadığını görüyorum. telefon orjinal hali. hiç müdahale olmadı. garanti bu soruna bakarmı yoksa kullanıcı hatasımı der. yapabileceğim bişey varmı benim. iyice bozulmasından endişe duyuyorum.

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (kirac71 @ 23/3/2014, 21:33) 
    telefon son zamamnlarda şarja taktığımda şarj oluyor derken, hafif kımıldasın şarj kesiliyor. tekrar şarj oluyor. hatta bazen şarj oluyor gösterirken şarjdan çektiğimde şarj olmadığını görüyorum. telefon orjinal hali. hiç müdahale olmadı. garanti bu soruna bakarmı yoksa kullanıcı hatasımı der. yapabileceğim bişey varmı benim. iyice bozulmasından endişe duyuyorum.

Kardeşim ilk olarak aynı konudan 3 kere açmışın bidaha lütfen bunu yapma :)

Başka bir kablo ve şarj aleti ile dene ondada aynı sorun varsa sorun anakarttandır (EĞER DÜŞÜRÜP VEYA GİRİŞ YERİ İLE ÇOK OYNAMADIYSAN) garantiye ver bence :shifty:

.
  3. kirac71
        Like  

.

User deleted

başka şarj aleti ile de yapıyor. servis garanti süresi içinde ücretsiz yaparmı? aynı konudan 3 kez açılmasıda mozillada sorun vardı. konuyu onayladım bişey yok bidaha bastım onaylamaya yine bişey yok. olmadı chorome de yazdım yayınlandı. isteyerek olmadı

.
  4. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (kirac71 @ 25/3/2014, 18:38) 
    başka şarj aleti ile de yapıyor. servis garanti süresi içinde ücretsiz yaparmı? aynı konudan 3 kez açılmasıda mozillada sorun vardı. konuyu onayladım bişey yok bidaha bastım onaylamaya yine bişey yok. olmadı chorome de yazdım yayınlandı. isteyerek olmadı

ücretsiz yapar ama o girişi kurcalamadiysaniz yapar

.
3 replies since 23/3/2014, 21:33   72 views
  Share  
.