servis

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Revelom
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar atrixi servise göndereceğim, izleyeceğim yol nedir nasıl servise gönderiyoruz ?

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

Bende göndereceğim bugün teleserviceye telefon açtım Ben Kayserideyim galiba ona göre Ankaradaki teleservise telefonunuzu yollayın . Telefonun kutusunda Garanti , Fatura fotokobisi olsun dedi . Bana Yurtiçi kargodan yollarsanız ücretsiz yollanır dedi . Yarın yollayacağım sanırım.20 iş günü doluncada üret iadesi isteyeceğim üzerine 150 - 200 tl koyup Xperia L alcam :)

.
  3. Revelom
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert38 @ 3/4/2014, 20:27) 
    Bende göndereceğim bugün teleserviceye telefon açtım Ben Kayserideyim galiba ona göre Ankaradaki teleservise telefonunuzu yollayın . Telefonun kutusunda Garanti , Fatura fotokobisi olsun dedi . Bana Yurtiçi kargodan yollarsanız ücretsiz yollanır dedi . Yarın yollayacağım sanırım.20 iş günü doluncada üret iadesi isteyeceğim üzerine 150 - 200 tl koyup Xperia L alcam :)

telefonun nasıl bir arızası var ücret iadesi istiyorsunuz ? ben de ücret iadesi istemeyi düşünüyorum da :)) bu arada hangi numaran ulaştınız teleservice'e ben de orayı arayım.. teşekkürler full kutu mu yollayacaksınız dock şarj aleti falan herşeyiyle

.
  4. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Revelom @ 3/4/2014, 23:17) 
    CITAZIONE (Mert38 @ 3/4/2014, 20:27) 

telefonun nasıl bir arızası var ücret iadesi istiyorsunuz ? ben de ücret iadesi istemeyi düşünüyorum da :)) bu arada hangi numaran ulaştınız teleservice'e ben de orayı arayım.. teşekkürler full kutu mu yollayacaksınız dock şarj aleti falan herşeyiyle

Ben bugün Teleservice/Ankara ' ya Full kutulu (Dock ve Dock ekipmanları , Kulaklık , Şarj aleti ve Telefon) Gönderdiğim telefonun orjinal kutusunun içerisinede Garanti belgesi , aldığım yerin Fatura Fotokobisini ve Bir a4 kağıda yazdığım Dilekçeyi koydum.

Dilekçenin içerisinde Teleservicenin tam adını yazdım . Sayın... diye sonra altına Arızalar diye başlık attım ve arızalarımı yazdım. Altına bir adet not düştüm.Telefonumun 10 gün içerisinde yapılmaması takdirinde Aynı özellikte telefon tahsis etmenize rica olunur yazdım . Sonra altına 20 iş günü sonunda telefonu yapamazsanız ücret iadesi talebim ve hakkımdır dedim alt tarafınada Bilginize dedim ismimi , adresimi falan yazdım . Güzelce telefonu ve diğer ekipmanlarını streçleyip kutusuna hepsini koyup , koli bantı ile bantlayıp . Yurtiçi kargoya gittim ve kargoya verdim.

.
  5. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Mert38 dilekçe örneği paylaşırmısın ?
    Belli bir yasa falan belirttin mi ?

.
  6. Mert38
        Like  

.

User deleted

Ya işte 10 gün içerisinde telefonum tamir edilmez ise bana benzer özellikte telefon talep etmeniz kanun gereğince zorunludur dedim.İşte 20 gün içerisindede yapılmazsa Ücret iadesi istememin hakkım olduğunu sanıyorum dedim.Pek aklımda kalmadı dilekçe ya işte telefonun arızalarını falan yazdım . Adresimi yazdım ismimi falan yazdım katladım kutusuna koydum :)

.
  7. cadiz16
        Like  

.

User deleted

Çok sağol bende gönderdim bugün serüven başladı :)

.
  8. Mert38
        Like  

.

User deleted

Hayırlısı olsun :)

.
7 replies since 3/4/2014, 19:22   101 views
  Share  
.