ATRIX Dokunmatik Ekran Arızası

Teleservice 273 TL Tutar Çıkardı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. iko11
        Like  

.

User deleted

Atrix'imin ekranında dokunmatik hassasiyeti bölgesel olarak gitmişti sorunun Digitizer'da olduğunu düşünerek zaten garantisi bitmiş telefonumun dokunmatik ekranını temin ederek şehrimdeki bir telefoncuda taktırdım. Değişimi yaptı ama bu sefer de ekranın orta kısmında dokunmatik çalışmıyordu. Bana www.akilliphone.com/urun_detay.aspx...D=9820&renkID=1 bu linkteki parçada sorun olduğunu söyledi. Ama bunun üzerinde seri numarasında son kısım 1 benim telefonumdaki ise 2'ydi ve uyumlu olmayacağını sorun yapacağını söyledi. 100 Lira param boşa gitti. servise gönderdim onlar da 300 TL civarı fiyat çıkardı. Bu kadar para vermek istemiyorum küçük bi şehirde yaşıyorum telefondan da anlayan yok sizce gerçekten bu parçayı alsam çalışmaz sorun mu çıkarır bilgisi olanlardan fikirlerini rica ediyorum çok çıkmazda kaldım teleserviceye o kadar para vermek istemiyorum.

.
  2. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

o masrafı yapacağınıza bence yeni telefon almaya bakın.

.
  3. maivesiyah
        Like  

.

User deleted

O parça ile dokunmatiğin alakası yok. Bord ile ahize bağlantısı var orada. Bende şuan 3 adet atrix var defalarca söktüm taktım. Dokunmatik problemi bende yaşadım. Kronik bir sorun genelde bir parmak kalınlığında yukardan aşağı dikey bir alan algılamıyordu bende de. Tamirciler 100-150 tl civarı fiyat çıkarıyorlardı. Araştırdım internetten aliexpress ten güvenilir birkaç satıcıdan bilgi aldım sonunda 11 dolara 1 adet aldım. 18 günde elime ulaştı kargo ücreti de ödemedim. Değişimi kendim internetteki videoları izleyerek yaptım. Şuan çok şükür sorunsuz kullanıyorum. Hatta ne olur ne olmaz diye bir adet ekran siparişi daha verdim. Bu defa çerçevesi de var üstelik. Size önerim kendiniz yapmaya çalışın. Ekranını bu şekilde kullanarak yeni ekran gelene kadar idare edin. Ben sağa sola çevirerek mesaj yazıyorum :bash.gif: Elimden geldiğince yardımcı olmaya da çalışırım.

.
2 replies since 25/4/2014, 10:35   411 views
  Share  
.