teleservice para iaedesi talebi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. tugi78
        Like  

.

User deleted

Slm arkadaşlar ben de yaklaşık olarak 2 sene önce Hızlıal dan Atrix aldım ve kullanıyorum 5-6 ay öncesine kadar sorun yoktu. Sonradan ekranda bir leke oluştu ve ben de telefonu Teleservice (Ankara) yolladım. 4-5 günlük bir incelemeden sonra telefonu geri yolladılar, kargoyu alınca sevindik bizde. Paketi açtık ne görelim telefon aynen geri yollanmış yanında bir bilgisayar çıktısı var, parça yok falan filan yazıyor. Ben de aradım onları hiçbir şey yapılmamış dedim, bir daha yolladım. Aradan yaklaşık olarak 1 hafta geçti kargocu yine kapıda, gene sevindim :) . Kargoyu açtık gene aynı hiçbir şey yapılmamış, bilgisayar çıktısında ıvır zıvır yazılar ve bir satırında Telefonunuz yurt dışı telefonudur hiçbir şey yapamıyoruz, isterseniz 850 mi 900 mü TL (tam olarak hatırlamıyorum) yollayın Moto G ile değiştirelim dediler (başka bir yerden alsam daha ucuzdu :) ).
    Ben de Hızlıal ı aradım ve servisten yurt dışı telefonudur diye not düşmüşler nedir aslı olayın, bize yollayın biz sorunu bizim bildiğimiz bir yere baktıralım dediler, yolladım. 15 -20 gün sonra telefonu halledilmiş olarak yolladılar ama içime kurt düşürdüler. Telefon yurt dışı telefonu mu ,merdiven altı bir yerde mi yaptırdılar ne ettiler bilmiyorum, bildiğim tek şey beni Teleservice ve Hızlıal dan soğuttular :( .

.
  2. yuksell
        Like  

.

User deleted

teleservise yavşağına güven olmaz!!!

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazın kırmızı kutu atrix olmalı, bu cihazları yurtdışından ithal edip satan brightstar firması, teleservice'in yan firması olur. atrix'i arızadan servise gidenler para iadesi yada moto g istesin.

.
  4. tugi78
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar aynı ürünü hepsiburada dan aldı sorun oluştugunda teleservice değiştirdi, biz hızlıaldan aldık tabiri caizse kaşıdık :) (kutunun rengini hatırlamıyorum evde bakmam lazım)

.
  5. yuksell
        Like  

.

User deleted

Moto g istedik diyelim ücret istiyorlar mı?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Senden öncekilerden istemediler, senden de istemezler.

.
20 replies since 8/8/2014, 23:07   333 views
  Share  
.