[ROM] CM 11 ( Android 4.4.4 ) for Atrix (BigPart)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Serciooo
        +1   Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaşlar;

Ben aşağıda verdiğim linkteki romu kurdum denedim çok da güzel olmuş ama fazla kullanamadan mecburen geri eski roma döndüm sebebine gelince fazla ingilzice bilmediğim için gapss dosyasını bir türlü bulupda yükleyemedim :D

haliyle gmail ve google playstore açamadım ve bir çok şeyden mahrum kaldım :D ama kamera güzel (flash ile denemedim) hız akıcı ısınma vs yok kullanımı çok rahat çokda şık duruyor ama ingilizce bilen arkadaşlar şu gaps olayını nasıl çözeceğimizi anlatırsa çok sevinirim.

forum .xda-developers. com/atrix-4g/development / rom-cm-11-android-4-4-4-atrix-bigpart-t2847281

boşlukları silin lütfen

Birde sayın admin bey benim burada 1 üyeliğim vardı ama unuttum :S linkler o yüzden böyle girdim sanırım sercioo du

.
  2. El Fuego
        Like  

.

User deleted

sinan halleder ;)

.
  3. sercioo
        Like  

.

User deleted

piiiiiiii dün gece telefonun camını kırdım :D artık romda yükleyemem yine dokunmatik sağlam çalışıyor ama cam gitti servis kaç para alır acep

.
  4. saykili
        Like  

.

User deleted

Kardeş pek bi anlamı kalmamış herhalde ama adres

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397942

sayfasından dilediğin gapps paketini seçip yükleyebilirsin ama full paket olanı tavsiye etmem orjinal kamerayı google kamera ile değiştiriyor o da stabil değil klavyeyi de değiştiriyor habire hata veriyor mini veya micro paketten yüklenirse daha düzgün çalışıyor
    neyse geçmiş olsun inşallah ekonomik fiyata halledersin ekranı

.
3 replies since 10/9/2014, 15:31   1175 views
  Share  
.