Atrix Sleep of Death (Ölüm Uykusu)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Dehr
        Like  

.

User deleted

Herkese selamlar daha öncesinde dahili depolama sorunu ile karşınızdaydım.

Şimdi ki sorunum ise uyku ile ilgili. Şöyle ki telefonu kitlendikten 2-3 dakika sonra tekrar açmaya çalıştığımda telefon hiç bir tepki vermiyor, bataryayı çıkarıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. orjinal ve neutrino 3.0 denedim her ikisinde de aynı durum mevcut. Gün içerisinde 15-20 defa bataryayı takıp çıkarmaktan sinirlerim bozuldu. XDA ya baktım fakat pek elle tutulur bir şey bulamadım. Dediğim gibi telefon kendini kitledikten sonra sanki hiç açılmayacakmış gibi kitliyor, hiç bir tepki vermiyor. Herhangi biri aradığı zaman ise karşı tarafta çalıyor gözüküyor fakat benim telefonumda ise hiç bir tepki yok ölü gibi yatmaya devam ediyor.. Aynı şekilde gelen bildirimleri mesajları tekrar başlatta görebiliyorum..

.
  2. üstad
        Like  

.

User deleted

güç tuşu bozulmuş olmasın hocam? cm10 ve üzeri romlara geçince bende uykudan uyandırmak için güç tuşuna 2 kez basmak sorunu oluştu, sendeki bunun bir nebze ilerlemiş durumu olabilir. rom kurduğuna göre recovery modda iken tuş çalışıyor; telefonu açıp kapamak için de çalışıyor sanırım, yani telefonun pilini çıkarıp taktın açılınca güç tuşuyla tekrar kapatabiliyor musun? :) ama iyi isim takmışsın "ölüm uykusu" fena bir film ismi olur :)

.
  3. Dehr
        Like  

.

User deleted

güç tuşu çalışıyor twrp nin dokumatik recoverysini kullanıyorum aroma installer kullanırken çalışıyor, ekran görüntüsü alırken de hatta cmw ayarlarından ses tuşları ile uyandır seçeneğini de işaretlemiştim senin gibi düşünüp bozuldu mu acaba diye. Ses tuşlarıyla da uyandırmıyor yani. Kernelle alakalı olabilir mi diye düşünüyorum şu an fauxtan stock deneyeceğim şimdi bir tane

.
  4. üstad
        Like  

.

User deleted

stock romu denemedinmi hocam, bi arıza olsa ben derhal onu yüklüyorum, hatta çoğu rom değişiminde önce stock sonra rom sırasını takip ediyorum.

.
  5. Dehr
        Like  

.

User deleted

denedim onda da aynı hatayı aldım gibi hatırlıyorum, ama son çare olarak tekrar stock atıp kullanıcam bir süre yine aynı hata devam ederse donanımsal olarak düşüneceğim. Neutrinoyu atmadan önce stock vardı hatta twrp den yedeğini de aldım olmadı recovery yaparım stocka :D

gbwqrz64t

.
  6. plaayak
        Like  

.

User deleted

Bluesleep fix diye birşey vardı bu konuyla ilgiliydi sanırım. Ben pek anlamadım ama xda'da konusu var.

Buyrun link

.
  7. Dehr
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim da kar etmiyor malesef sleep of death diye geçiyor xda da

.
  8. plaayak
        Like  

.

User deleted

Anladım aslında bende de oluyor bazen pili çıkarmak gerekiyor ama bazende çok zorlayınca açılıyor bir şekilde. Umarım bir çözüm bulursunuz.

.
  9. Dehr
        Like  

.

User deleted

Stock romu yükledim denedim.. aynı sorun devam ediyordu. Bir çözümü yok xda'ya baktım kimi wifi den kimi bootloader dan yani herkeste saçma sapan sebepler yüzünden sleep of deathlar olmuş, hepsini denedim hiç biri işe yaramadı.Neutrino'ya geri döndüm ve Son olarak wakelock adlı app yükledim google play storeden. 2 gündür açık bir şekilde kullanıyorum. Batarya kullanım oranı ise %­30 düştü diyebilirim.

.
  10. sukabi
        Like  

.

User deleted

bence sistem ve sd kart üzerindeki kalıntılardan kaynaklanıyor
    yine bence tüm yedeklemeleri yaptıktan sonra
    hem telefon hafızasını ( külliyen ) ayarlar>depolama üzerinden
    hemde sd kartınızı yine aynı yerden formatladıktan sonra, ki bebek gibi bir cihaz olacak,
    hemen stock sistemi rds üzerinden flashlarsanız
    bence sorun çözülecektir...
    umarım çözersiniz....
    kolay gelsin...

.
9 replies since 24/11/2014, 23:37   173 views
  Share  
.