Şarj Olmuyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. gokhann
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhaba,
    2 yıldır sorunsuz kullandığım atrixim 2 gündür şarj olmuyor. Dün fabrika ayarlarına döndürdüğümde sorun düzelmişti fakat bugün yine tekrarladı ve bu sefer fabrika ayarı, hard reset falan fayda etmiyor. Ne şarj oluyor nede şarja takıldığına dair bir işaret çıkıyor, şu akrep şarj aleti denilen aletle şarj oluyor batarya ayrıca telefonu kapatıp şarja taktığım zaman açılıştaki kırmızı logolu bölüm çıkıyor ardından geri kapanıyor ve sürekli aynı şeyi tekrarlıyor. Bu şekildeyken yine şarj olmuyor tabi ki. Başka şarj aletleri ile denedim sonuç aynı. Önerileriniz varsa esirgemeyin lütfen.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Gökhan,

Cihaz USB üzerinden pc'ye başarıyla bağlanıyor mu ? USB soketinde sorun olabilir.

.
  3. gokhann
        Like  

.

User deleted

Hocam ilginiz için teşekkürler.
    Maalesef bilgisayara bağlanamıyor cihaz. Bu arada şarj aletinden kabloyu hafif çıkarır gibi çektiğimde telefonun şarj olmaya başladığını gördüm, hemen başka şarj aletiyle denedim fakat yine aynı şekilde kabloyu çıkarır gibi biraz çekmeden yine şarj olmadı. Böyle tuhaf bir sorun.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

USB soketinde problem var anlaşılan, soket değişimi yapılmalı.

.
  5. gokhann
        Like  

.

User deleted

Olabilir hocam. Şarj soketi bölümünden değil yalnız şarj aleti tarafından kabloyu çıkarır gibi hafif çektiğimde şarj olmaya başlıyor. Şarj soketi tarafında oynama yapınca şarj başlasa kesin soket diyebiliriz sanırım ama bu durum akıl karıştırıyor. Yinede şarj soketinden olabilme ihtimali var tabi ki. Birde telefonculara danışayım, hiçte karıştırmalarını istemiyorum ama en azından fikir verirler.

.
4 replies since 1/12/2014, 22:50   51 views
  Share  
.