ATRIX GEÇ ÇAĞRI ARAMA SORUNU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sonkarizma
        Like  

.

User deleted

Merhabalar,

Yaklaşık iki yıldır sorunsuz kullandığım atrıx telefonumda son iki aydır bir sorun oluştu. Rehberimden seçtiğim kişiyi seçip arama tuşuna bastığımda yaklaşık 2 - 3 dakika sonra arıyor. Bazen arama tuşuna basıyorum hiç tepki vermiyor, sonra 2 -3 dakika sonra kendi arıyor telefon masada veya cebimde oluyor tabi bende unutuyorum. karşı taraf açıp beni dinliyor v.s.

Telefonu aldığım zaman root yapmıştım. Fakat hiç custom rom yüklemedim hep stock romla kullandım ve kullanıyorum. Bu sorunu çözemez isem telefonu çöpe atacağım. İşim gereği çok arama yapıyorum ve bu geç arama sorunu beni çok aksatıyor. Bazen bu sorun bir iki saatliğine düzeliyor gayet hızlı arıyor fakat, genel manada kullanımın %90 ı geç arama yapıyor.

Gelen aramayı cevaplamada sorunum yok. pil tak çıkar, fabrika ayarları v.s. hiç biri düzeltmedi. Stok romu tekrar yükle demeyin beceremem zaten, yoksa kit katı yükler denerdim :) bu sorunu niye yapar ve çözümü nedir yardımcı olacak ve tertemiz atrıxin çöpe gitmesini engelleyecek var ise yardımlarını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba SonKarizma,

Cihazın recovery'sine girip wipe cache ve wipe data factory reset yap. Eğer sorun çözülmezse orjinal rom'u rsd lite ile flashla, çok kolay.

Kolay gelsin.

.
1 replies since 3/12/2014, 18:35   2551 views
  Share  
.