Yasli kurt

Yasli kurt

« Older   Newer »

Share  
.
  1. atostorz
        Like  

.

User deleted

Oncelikle merhaba,

Yaklasik 2 senedir severek orjinal halde kullanmakta oldugum atrix'im, Telefon gorusmesinden sonra kendi kendine reset atti acilirken de ,

Modem did not power up (0)
    Starting RSD protocol support , yazisi cikarak ekran da kaldi.

Forumda bu uyarilar ile ilgili olsun Hard reset ile ilgili olsun, bir cok faydali cevaplarinizi okudum. Ama benim basima gelen turden bir sonuca ulasamadim ve o yuzden sizlerin bilgilerinize basvurmak zorunda kaldim.

Android Recovery menusunden Hard Reset olayini da 2 kez denedim. Tamam diyor. Ancak kapanip acildiktan sonra yine yukarida bahsettigim yazi geliyor ve acilmiyor. (daha once telefona hic bir rom rot,vb uygulamasi yapmadim. Hep orjinal kullandim.)

Acilmiyor... acilmiyor... derken , yanlislikla android recovery,fastboot menusu arasinda gezinirken,
    BP HW Diag & Boot AP 'ye giriverdim. Ve telefon biraz bekledikten sonra ACİLDİ. Resetlenmis gibi sanki TERTEMİZ .her uygulamasi da calisiyor ancak kisa zaman sonra tekrar kapaniyor. Ve yine basa donuyorum.

Bu telefonu kenara atip yeni bir telefon alma durumum da ne yazik ki yok.

Sizlerin yardimiyla bu yasli kurt'u kurtarabilirmiyiz acaba?

.
  2. Vaste
        Like  

.

User deleted

alabilirsen telefonun yedeğini al, verilerin falanda al, custom rom falan kur bana kalırsa (root, unlock falan lazım) yada rsd ile orjinal rom flashla, konusu var bakabilirsin.

.
  3. yuksell
        Like  

.

User deleted

RSD 'den tekrar ROM yükle diyor kısaca... orjinal rom indir RSD Lite programından kur.. eğer yönergeleri bilmiyorsa söyle tane tane yazayım.

aslında yönerge falan yok telefon senin yerine RDS 'ye girmiş sen telefonu bilgisayara bağlıyıp RSD Lite prog. dan rom yükleyeceksin.

aslında yönerge falan yok telefon senin yerine RDS 'ye girmiş sen telefonu bilgisayara bağlıyıp RSD Lite prog. dan rom yükleyeceksin.

.
  4. üstad
        Like  

.

User deleted

Vaste hocamın dediği gibi o kısa açılmaların birinde tüm yedeklerini al rehber,sms,arama kaydı en önemli yedekler bunlar, uygulamaların yedeği 2. planda eğer yarıdan devam edeceğin oyun falan yoksa onları boşver. yuksell hocamın dediği gibi yedeklerden sonra rsd moduna girerek bilgisayardan orjinal romu tekrar kur, kurulumun anlatımı https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261 burada mevcut.

.
3 replies since 1/1/2015, 11:29   87 views
  Share  
.