MOTOROLA DROİD TURBO

ANTUTU BENCHMARK TESTİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. drusiparali
        Like  

.

User deleted

l72jYJ

Edited by Semseddin - 15/4/2015, 00:50

.
  2. Semseddin
        +1   Like  

.

User deleted

Antutu skorum 52000
    Moto Maxx stock lollipop 5.0.2

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

RiJuIJX

.
  4. Ismail Hakk Saylan
        Like  

.

User deleted

2 seneyi geçen süredir kullandığım motorola xt910 model telefonumdan bu modele geçmek istiyorum ancak türkiyeye gelmeme ihtimali yüksek. Şemseddin hocam cihazı nerden nasıl alabiliriz bilgi verebilir misiniz?

.
  5. drusiparali
        Like  

.

User deleted

Motorola Droid Turbo XT1254 almayı düşünüyorsanız benim telefonu aldığım kişiye yönlendirebilirim. Şu an elinde 32 ve 64 gb lık modeller var.

.
  6. Ismail Hakk Saylan
        Like  

.

User deleted

yardımcı olursanız sevinirim en azından fiyat karşılaştırması yapabilirim. lenovo z2 pro aklımı çelmedi değil açıkçası

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Lenovo Z2 Pro çok da güzel cihaz fakat ekran boyutu sorun değilse düşünebilir. Turbo'nun yeri ayrı, saf android ve elde tutuşu, sağlamlığı çok iyi. Lenovo kamera ve ekranda Turbo'dan daha iyi, speaker sesi de daha kaliteli ve yüksek vesselam.

.
  8. drusiparali
        Like  

.

User deleted

İki telefonda şu anda elimde mevcut. yaklaşık 4 aydır ikisini de kullanıyorum. Lenovo K920 bir adım daha önde

.
  9. anadolu83
        Like  

.

User deleted

Droid turbo yada moto maxx i türkiyedeki şebekeler ile kullanabiliyor muyuz?

.
  10. drusiparali
        Like  

.

User deleted

Unlocked (sim kilitsiz) olduğu için Türkiyede kullanabilirsiniz. Turkcell ve Vodafone ile şu an kullanıyorum.

.
  11. anadolu83
        Like  

.

User deleted

Fiyatı ne kadar. Nasıl temin edebilirim. Ödeme şekli nasıl olur. Bu konularda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

.
  12. drusiparali
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anadolu83 @ 16/6/2015, 08:33) 
    Fiyatı ne kadar. Nasıl temin edebilirim. Ödeme şekli nasıl olur. Bu konularda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Motorola Droid Turbo XT1254 almayı düşünüyorsanız benim telefonu aldığım kişiye yönlendirebilirim. Şu an elinde 32 ve 64 gb lık modeller var.

.
  13. anadolu83
        Like  

.

User deleted

Olur. Sen kaç tl den almıştın tlf u. Tlf lar kayıtlı mı?

.
  14. bydjmango
        Like  

.

User deleted

Şemseddin hocam rom paylaşımlarında bulunacak mısınız ? Eminim motorola droid turbo bölümü canlanır.

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba bydjmango,

Rom paylaşımında bulunurum Turbo için custom rom yok, computerfreak'in image'ı dışında. Bunu da yapmak için mofo denilen ürünü 20$ 'a satın alıp, öyle yükleniyor Turbo'ya. Bence 5.1 güncellemesi ile birkaç developer droid turbo ile oynamaya başlar ve rom'lar çıkmaya başlar yavaştan.

.
14 replies since 14/4/2015, 13:52   255 views
  Share  
.