Skin-Tema Yüklemek

P2K telefonlar için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Sems
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Bu rehber 3 bölümden oluşuyor. " Normal skin yüklemek " , " Dış ekran skin'i yüklemek " ve " Mma_ucp ". Skin, telefonlarımıza yüklenebilen temalardır. Bu rehber skin yüklenebilen tüm P2K Motorola cihazlar için uyumludur.

Öncelikle ihtiyacımız olan programlarla başlayalım.

1- USB sürücüleri'nin yüklenmiş olması gerekiyor. Yüklemediyseniz, bu rehbere göre yükleyin.
    2- Skiman 0.51
    3- M-Explorer 0.96

Önemli notlar :

*** Asla moto skin'ini silmeyin.
    *** Telefonunuza uyumlu skin yüklediğinizden emin olun.
    *** 240x320 çözünürlüklü skinler V3X, V3XX, V6Maxx, K3, V9 uyumludur.
    *** 176x220 çözünürlüklü orta tuş fonksiyonlu temalar V3, V3i, E398, L7 skinleri birbirine uyumludur.
    *** 176x220 çözünürlüklü orta tuşsuz temalar K1, Z3, L9, W510 skinleri birbirine uyumludur.

********************************************************************************

1- Skiman 0.51'i çalıştırın, Telefon hafızasında yüklü skinler listelenir, yanında işaret olan skin, telefonda aktif olandır.
    2- Yeni skin yüklemek için Install'a tıklayın.

image

3- Mevcut skin yamaları'nın bulunduğu bir ekran gelecek. Buradaki çoğu patch skinlerle uyumlu çalışmıyor o yüzden ben sadece hide/show operator text patch öneriyorum. Sonra OK'e basın.

image

4- *.ski dosyanızı bulun ve çift tıklayın.

image

5- *.ski dosyasına çift tıklar tıklamaz, skiman skin'i yüklemeye başlayacaktır, işlem bitene kadar bekleyin.

image

6- Yüklediğimiz skin listede gözükecektir.

image

7- Telefon'a restart atıyoruz.

image

8- Telefon menüsünden Ayarlar / Kişiselleştir / Görünüm Şablonu / yüklediğiniz skin'i seçin. Sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

image

Devam edecek....

.
  2. tyanali
        Like  

.

User deleted

Eline saglik kardesm.

.
  3. Cepüssü
        Like  

.

User deleted

Çok detaylı bi anlatım olmuş, Teşekkürler...

.
  4. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Tüm zamanların en iyisini anlatmışsın kardeşim sağolasın

.
  5. swordmaster33
        Like  

.

User deleted

bişey sorucam kardeş bu şekilde statndart bir z6 ya tema atabilirmiyim ???

.
  6. Sems
        Like  

.

User deleted

Hayır atamazsın, Z6 ya tema atmak için modlanmış yazılım flashlamış olman gerek. Z6 bölümünde gerekli bilgi var. :thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif:

.
  7. birsutanem
        Like  

.

User deleted

motorola zn5 kullanıyorum.zn5 bölümünden win7 skinini indirdim inen dosyada skin uygulama dosyası yok.başka bir skin indirdim ondada instal var ama sönük biçimde.kuramıyorum.uyumsuz.benmi yanlış yapıyorum yardım lütfen.çok güzel anlatımlar var şimdiden tşkkrlr

.
  8. Sems
        Like  

.

User deleted

Merhaba birsu, zn5'e bu yöntemle skin yükleyemezsin. Skin yüklemek için Symbiosis V yada başka bir mp flashlamalısın.

Telefonun hayırlı olsun.

.
  9. birsutanem
        Like  

.

User deleted

ilginize teşekkürler.sağolun.
    başka bir mp flashlamak tan kastınız nedir.
    ben tema yükleyemicekmiyim telefonuma.

.
  10. Sems
        Like  

.

User deleted

Modifiye Yazılım yani bir mp telefona flashlamazsanız ZN5'e skin tema adı herneyse malesef yükleyemezsin.

.
  11. birsutanem
        Like  

.

User deleted

modifiye yazılımlar yükleyemezmiyim aceba yokmudur çaresi yoksa satışa çıkaracam ben bunu yaw sarmadı beni bu.masıl bir telefondurki tema kabul etmez.hiçmi çaresi yok skin harici bişiler olamazmı.ilginize tekrar teşekkürler.abicim

.
  12. Sems
        Like  

.

User deleted

Sırf bunun için satışa çıkarman çok saçma olur kardeşim. Forumun Zn5 bölümünde o kadar paylaşım yapmışız yazmışız birşeyler. Hele bi oku, işin temelini kap sonra skin yüklemek çocuk oyuncağı gibi gelecektir. Cihazınıda tanıdıkça, modladıkça ve kişiselleştirdikçe çok daha fazla seveceksin eminim. Zn5 süper bir cihaz.

.
  13. birsutanem
        Like  

.

User deleted

walla zn5 bölümlerini bayagı okudum mp3 çalar indirdim mesela onu bile kabul etmedi.benim huyum bu. bişey sarmadımı daha sonrası gelmiyor. şimdi sahibindene verdim walla.yarın yayınlanırözellikleri güzel menü zor tema yok proğram yok bidaha alırsam simbiyan tabanlı alacam bunu satarsam yani.ama şimdi tekrar zn5 bölümüne geçip bakacam teşekkürler...

.
  14. inanki
        Like  

.

User deleted

Siz yapamamışsınız..

Prg. vs yüklemesi yapamadığınız için telefonu satmanız doğru değil gibi.. Tabii cihaz sizin, kararı siz vereceksiniz. Zine çok güzel ve özel cihazdır. Symbian telefonlarla karşılaştırma yapmanız motorola cihazlarını tanımadığınızın göstergesi.

Motorola, bigisayar gibidir. Asla aldığın günkü gibi kullanmazsın.

Gönlünüze göre telefon almanız dileği ile.. :B):

.
  15. ¼furkan76¼
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık arkadaş

.
22 replies since 17/7/2009, 09:39   1878 views
  Share  
.