Moto Lang Editor 2.5

Gelişmiş font flash hazırlama programı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Sems
        Like  

.

User deleted

Moto Lang Editor 2.5

Moto lang editor 2.5 ile eski ve yeni tüm synergy sistemli motorola telefonlara font flashları hazırlayabilir, dil paketi içerisindeki kelimeleri değiştirebilirsiniz.

Download !

.
  2. ertishop
        Like  

.

User deleted

mesela l7 nin dil paketini acınca her şey oluyo ama v9 un kini acınca general font falan demiyo synergeny bişiler yazıyo yane font kısmında oynama oluyo bi string kısmında oluyo

.
  3. Sems
        Like  

.

User deleted

V3-V3i-L7-E398-V360-L7i-V3T gibi eski modeller için Moto Lang Editor,

V9-Z3,V3X,E770,V3xx,K3,V6,L9,K1 gibi daha yeni modeller için 3G Font Tool kullanıyoruz.

Yeni modellerde kullanılan fontlar truetype iken eski modellerde bitmap fontlar kullanılıyor.

.
  4. oldman06
        Like  

.

User deleted

slm kolay gele forumunuza yenı katıldımamacım bir kaçtane motorolada skın tema font değiştirmek
    ancak skın man progrmını moto razor v3x de v3 rohs vede l7 olarakdenedım skınman calısıyor ancak istediğimiz sikinleri
    almıyor hata veriyorsonucta calısıyor moto lang edıtorde ise lang dosyası ıstıyor mevcutta lang dosyalarını olusturacazmı bende
    lp uzantılı shx. sbf.smf.mfw uzantılı dil dosyaları var ama makıne ile bir türlü kontack kuramıyorum lang dosyası değil diyor
    biraz yardımcı olurmusunuz bu arada formunuz güzel paylaşım güzel bu konuyla ilgili hangi dosyayı kullanacağımı yazarsan sevınırım
    the bestregards
    oldman06team turkıs power gsm

.
  5. oldman06
        Like  

.

User deleted

SLM soruma yanıt alamadım byşemseddin arkadaşım post sayılarına bakılırsa siz bu işle bayağı bir uğraş veriyorsunuz
    sadece sorularıma yardım amaçlı çözüm bekliyorum the bestregards

oldman06 teamturkısh gsm power
    iyi çalısmalar

.
  6. Sems
        Like  

.

User deleted

Merhaba oldman06,

Foruma hoşgeldin. Sorduğun soru'nun üzerinden 5 saat geçmiş ama cevap alamadığından yakınmışsın :)

Ne sorduğunu tam anlamadım ama skin yüklemek için şuraya bak

MotoLang editor ile dil paketlerini modlamaya yarar. Sanırım sadece Türkçe dil paketlerini telefona atmak istiyorsun eğer durum buysa motolang editor'e ihtiyacın yok. Sadece Türkçe dil paketi lazım olan telefonların modelini ve yazılım sürümünü paylaşman yeterli.

.
  7. oldman06
        Like  

.

User deleted

tesekkurler oraya baktım ama temalarda fazla değişiklik yok
    baska sikinler varmı yada kendımızmıyapacaz
    iyi calısmalar
    oldman06team

.
  8. Sems
        Like  

.

User deleted

Temalar için modmymoto.com 'a üye ol, 2000'den fazla tema var :)

.
7 replies since 9/9/2009, 16:32   313 views
  Share  
.