En uyumlu CyanogenMod: 7.1.0 by fjfalcon

Tam sürüm: 14.12.2011

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sariugur
        Like  

.

User deleted

Bu yeni ROM "CyanogenMod7 vanilla source, android 2.3.7" çekirdeğinden geliştirilmiş, deneyimli modcumuz fijfalcon tarafından portlanmakta...

Güncel sürüm: 30.11.2011 - RC1
    HDMI düzeltildi...

Şuan için çalışmayan tek fonksiyon HD video kaydı...

KURULUM:
    1- ROOT'lu cihazınıza en güncel OpenRecovery'yi yükleyin, bu sayfada detaylı anlatım mevcut...
    2- [http://xt720.ru/Files/Mods/cm7/CyanogenMod-7.1.0-MilestoneXT720-20111214-signed.zip]Bu linkten[/URL] modu indirip karttaki "/sdcard/openrecovery/updates" klasörüne atın...
    3- Güncelleştirmeyi openrecovery üzerinden uygulayın...
    4- Open recovery ana menüsünden "Data / Factory Reset" komutu ile temizliği yapın ve cihazı yeniden başlatın...

>>> Önceki sürümler için arşiv klasörü...

NOT: Yeni modlardaki FM radyo sorununu çözmek için burdaki uygulamayı kullanmanızı öneririm...

Edited by sariugur - 15/12/2011, 21:22

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler.Very important person :biggrin2.gif:

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler Uğur, sonunda XT720 gb gördü hemde son sürümü. Umarım geliştirmeye devam ederler, XT720 bunu hakediyor.

.
  4. sariugur
        Like  

.

User deleted

ne demek ;))
    kamera sorunuda hallolsun, bizzat bende yükleyip denicem bu rom'u, gayet güzel ve güncel duruyor ;)

.
  5. helim
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar vallahi süper bir mod telefon çok rahat çalışıyor pörfek perfonmans radio sunu denemedim henüz ama bence XT720 ye uyacak en iyi mod herkeze tavsiyemdir...

SARIUĞUR ellerine sağlık thanks

ya kardeş bunda market yok yahuuu bi çağresi varmıdır cvplarsan sevinirim

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam helim,

İlk posttan alıntı yaptım, 2. maddeye dikkat. Kolay gelsin. :)

1- Bu linkten modu indirip karttaki "/sdcard/openrecovery/updates" klasörüne atın...
    2- Güncelleştirmeyi openrecovery üzerinden uygulayıp bu linkteki güncel google uygulamalarınıda indirip yine openrecovery üzerinden yükleyin...
    3- "data-factory reset" yapın dememiş ama ben yapmanızı öneririm-ki büyük ihtimal oyledir, yazmayı unutmuştur- yoksa boot'ta kitlenme riski doğuyor işte.

.
  7. oddo1907
        Like  

.

User deleted

yeni update

geçikme sorunları düzeltildi. http://api.viglink.com/api/click?format=go..._13196308862902

.
  8. fatihesen
        Like  

.

User deleted

Merhabalar 25.10.2011 - BETA kurdum. Sanım video kodekleri eksik. SD karttaki ve Youtube'daki videoları izleyemiyorum. Belkide video kayıt problemi de ondan kaynaklanıyordur.

Kodekleri yüklemek hakında bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

.
  9. sariugur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fatihesen @ 26/10/2011, 21:15) 
    Merhabalar 25.10.2011 - BETA kurdum. Sanım video kodekleri eksik. SD karttaki ve Youtube'daki videoları izleyemiyorum. Belkide video kayıt problemi de ondan kaynaklanıyordur.

Kodekleri yüklemek hakında bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

video çekme sorunu hala mevcut ama video oynatma sorunu son 26.10.2011 sürümünde düzeltildi...

ayrıca ben güncel sürümleri en tepedeki ilk konuda yayınlıyorum sürekli, bizzat bende xt720 kullanıcısı olduğumdan takipteyim, araya sizin koymanıza gerek yok ;)

.
  10. sariugur
        Like  

.

User deleted

sürüm artık betadan çıkıp RC1 yani tam sürüme yakın olan tamamlanmış versiyona ulaştı ;)

.
  11. ersingocen
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bir türlü openrecovery den yükleme yapamıyorum hani varsa esatpaşa ataşehir tarafında oturan yardım etsinde yükleyelim şu romu yoksa parçalayacağım telefonu :/

.
  12. oricalcus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ersingocen @ 5/11/2011, 00:22) 
    Arkadaşlar bir türlü openrecovery den yükleme yapamıyorum hani varsa esatpaşa ataşehir tarafında oturan yardım etsinde yükleyelim şu romu yoksa parçalayacağım telefonu :/

Problem tam olarak nerede?

.
  13. sariugur
        Like  

.

User deleted

oricalcus'sun sorusuna cevap vermen lazım, zibilyon tane sebebi ve sonucu olabilir senin bu sorunun... detay vermelisin tam olarak neyi yapıyorsunda hangi sonuçla karşılaşıyorsun??

.
  14. ersingocen
        Like  

.

User deleted

QUOTE (oricalcus @ 5/11/2011, 21:11)
    QUOTE (ersingocen @ 5/11/2011, 00:22) 

recovery modda açtığım zaman herhangi bir yükleme seçeneği bulamıyorum karşıma çıkan ekranda error veriyor

.
  15. sariugur
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ersingocen @ 7/11/2011, 21:57) 
    QUOTE (oricalcus @ 5/11/2011, 21:11)

recovery modda açtığım zaman herhangi bir yükleme seçeneği bulamıyorum karşıma çıkan ekranda error veriyor

öncelikle OR'ye girmek için güç tuşuna basılı tutup "openrecovery mode" komutunu kullanıyorsan bu bazen hatalı açılışa neden oluyor, cihazını kapat ve ses açma tuşuna basılı tutarken aynı anda güç tuşu ile cihazı çalıştır, openrecovery ekranı gelene kadarda ses açma tuşuna basılı tut, bu şekilde açılması lazım...

eğer gene olmuyorsa o zaman openrecovery'nde bir sorun var demektir, cihazının ROOT'lu olduğundan emin ol ve sonrasında bu linklerden birinden openrecovery.apk'sini indir ve cihaza yükleyip aç, ana ekrandan "Install system recovery" komutu ile yeni bir openrecovery yükle ve o openrecovery'yi kullan sağlam olarak ;)

.
31 replies since 14/10/2011, 22:41   1074 views
  Share  
.