[XT910/XT912 RECOVERY] Boot Menu Manager V 0.3.4

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Orjinal konu @XDA by Whirleyes

Razr XT910 ve Droid Razr XT912 için çoklu rom yöneticisi ve recoveryden oluşan Boot Menu Manager programıyla telefonunuza yazılımsal olarak hakim olacaksınız. Stock ve Custom rom'ları kolay ve güvenli bir şekilde yükleyebilir, yedekleyebilirsiniz. Boot menu manager'ı 2.aşama (2ndboot) yükleyicisi olarak düşünebiliriz. Motorola official bootloader ardından hijack işlemine başlayan işlem,yeniden başlarken çıkan yeşil android'e tıklanıp 6 farklı rom slot yada recovery'e giriş olanağı sağlayan bir menüyle karşımıza çıkıyor. Bootmenu Manager cwm 6.0.1.6 recovery recoverysiyle başarılı ve geniş rom çeşitliliği sunuyor tüm RAZR kullanıcılarına.

Boot Menu Manager yüklemek çok basit, Tek ihtiyacınız root. Cihaza BMM 0.3.4 APK linkinden indirip yükleyin.

Edited by Semseddin - 16/5/2015, 12:57

.
  2. musti95
        Like  

.

User deleted

Hocam süpersin teşekkürler.Bende dün kendim radio flashlamak için kurmuştum bootmenüyü.Eğer custom rom flashlamak için cihazı 3. seçenekte açıp install from sd card....yolu izleyip kurarsak custom rom 1. seçeneğe mi kurulacak?Kısaca muiu rom,fts rom u kurarken izlememiz gereken yol nedir:)

.
  3. gurolyakal
        Like  

.

User deleted

Selam selim.
    Eline sağlık ICS ye yükselttikten sonra gayet stabil bir cihaz oldu. yalnız bazı yerlerde okuduğuma göre ıcs de problem olan "sık aranan" la ilgili bazı şikayetler okudum bende olduğu gibi. sık arananlar bölümü ics tur da başlamış bu şikayetler.başka biri bunu ics rus da böyle bir sıkıntı olmadığını yazmış. ayrıca rehberde aranacak kişi için isim girdiğiniz de ilk kullanmaya başladığımda isimleri yazılan harfleri yeşil olarak ayırıyordu. ama şimdi böyle bir ayrım yok. sanırım blur run özelliği olsa gerek sense deki gibi örneği devamlı ahmet xxxx birini arıyorsunuz . ahm.... yazmaya başladığınızda yine ahmeti xxxx harfindeki en sonda veriyor ahmet koç yada ahmet demir isimleri hiç kullanmasanız bile önce veriyor rehber aramalarında. bunun daha kullanışlı kılmak için bir yolu varmı?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba gürolyakal,

Foruma hoşgeldin. Bahsettiğin sorun tüm ICS ve Jeallybean cihazlarda var. Google neden böyle bir uygulamaya gitti bilinmez ama bunu çözmenin tek yolu var o da "Frequently Call disabler clean"

Alternatif olarak orjinal telefon uygulaması yerine marketten çeşitli telefon uygulamaları indirebilirsin. Bu programlarda sık arananlar saçmalığı yok. Kolay gelsin.

Dw Contacts & Phone & Dialer
    Dialer One
    Go contacts EX

.
  5. gurolyakal
        Like  

.

User deleted

selam
    "frequenlty call disabler" programını indirdim. ama "you do not have root permissions on this device,please rooting your phone and try again" ikazını alıyorum. sonraki adımlara geçtim ama silinen bişi olmadı..

.
  6. Burak™
        Like  

.

User deleted

Program sizden telefonunuzu ROOT etmenizi istiyor :thumb_yello.gif:

.
  7. onurrum
        Like  

.

User deleted

harika oldu bu app bu sayede su sik arananlar sacmaligindan kurtuldum, iyiki varsiniz ve iyi ki varsin Blackmart alpha :)

.
  8. songoqku
        Like  

.

User deleted

selamlar herkese.sinan kardeşim bootmenü menager yükledim bununla tele orjnl ics yi nasıl yükleyebilirim.formda anlattıgın gibi ap fastfood modu nu cıkaramadım yeşil ekran geliyo orada hangi adımları izlemeliyim.şuanda ics 4.04 yüklü ama tekrardan yükleyerek root olayından kurtulayım diyorum.kısacası telde sımlock var açmak icin ics yükledim root yaptım bootmenumenageri yukledim vermiş oldugun radyo romları flahladım yine kod girdim olmadı.şimdi teli açması için telefoncuya verdim oda denedi olmadı.cihazda orj rom olmalı root olmasa belki acarız dio.bende root u kaldırmak icin orj ics yi yuklemek istiyorum ama bu bmmenagerle nasıl yükleyebilirim yada bmm ri nasil kaldırıcam.yardımcı olun lütfen

devrik cümleler kurmusum kusura bakmayın.kısaca telimi rootsuz bootmenusuz ve orjinal ics li hale nasıl getirebılırım.bi umut belki boyleyken sımlock acılır.yardımlarınızı beklıyorum

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Orjinal rom flashlamak çok kolay, cihaz kapalıyken SES KAPAMA + SES AÇMA tuşlarına basılı tut. POWER'a bas. Gelen menüden AP Fastboot seç ve RSD Lite ile orjinal yazılımı flashla. Aşağıdaki linkte nasıl yapacağın yazıyor.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=52142200

.
  10. songoqku
        Like  

.

User deleted

cok tsk ederım kardeşim saol

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

ilk post 0.3.4 sürüm ile yenilendi.

.
  12. yokartk
        Like  

.

User deleted

Kolay gelsin. Ben bu progrmla back up aldim sonra forumdaki orjinal ics yi yuklesim xt910 a begenmedim ve tekrar back up aldigim dosyayi restore etmek istedim . Yapmadan once de wipe data/sytsem ve cache yaptim simdi aciliste yesil android isareti ve aouto boot 3s yaziyor ve dokununca bootmenu managee programi ciliyor peogrmi sildim ama hala ayni durum yardimci olun lutfen ben baack up aldigim romu kullanmak istiyorum ve bu olayi gidermek istoyorum.ne yapmaliykm?? Telefon aciliyor bu arad

.
  13. eddl
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (yokartk @ 17/4/2013, 14:59) 
    Kolay gelsin. Ben bu progrmla back up aldim sonra forumdaki orjinal ics yi yuklesim xt910 a begenmedim ve tekrar back up aldigim dosyayi restore etmek istedim . Yapmadan once de wipe data/sytsem ve cache yaptim simdi aciliste yesil android isareti ve aouto boot 3s yaziyor ve dokununca bootmenu managee programi ciliyor peogrmi sildim ama hala ayni durum yardimci olun lutfen ben baack up aldigim romu kullanmak istiyorum ve bu olayi gidermek istoyorum.ne yapmaliykm?? Telefon aciliyor bu arad

bendede senin dediğin sekilde (aouto boot 3s ) telefon acılırken karsıma cıkıyor..

.
  14. yokartk
        Like  

.

User deleted

Cozdum olayi cok basitmis. Google playden indrdgimiz uygulamyi silmistim uninstall yapmadan tekrar yukledim install uninstall cikti uninstall dedim sonra apk yi kaldirdim ve artik cikmiyor
    Fakat birden fazla rom atanlar uninstall yaparlarsa kullanamazlar nasil bir ssonuc olur bilmiyorum orjinal ics romu icin dediklerim... kolay gelsin

.
  15. ifteri61
        Like  

.

User deleted

Yukarıda arkadaşın bahsettiği durumu kendi cihazımda da denek istiyorum ancak sıkıntı yaşamamak açısından soruyorum.custom rom attım telefona bmm ile.
    şimdi bmm uninstall etsen direk kurduğum rommu açılacak yoksa boot tamı kalacak?(custom olduğu için emin değilim?)

Düzeltme:Uninstal yapınca sihaz sorunsuzca açıldı.boot orjinali oldu.

Edited by ifteri61 - 21/4/2013, 11:42

.
56 replies since 30/8/2012, 14:20   5627 views
  Share  
.