[ROM][GB] Hybrid (Stock/CM7), Multilingual, Deblur

« Older   Newer »

Share  
.
  1. raplex2
        Like  

.

User deleted

Ne demek işini görebildiysem ne âla. Şuan tam hatırlamıyorum ama sanırım battery and data bölümünden olması lazım sanırım.

.
  2. frtn1905
        Like  

.

User deleted

QUOTE (raplex2 @ 1/1/2013, 23:06) 
    Ne demek işini görebildiysem ne âla. Şuan tam hatırlamıyorum ama sanırım battery and data bölümünden olması lazım sanırım.

dostum sağolasın bunu da hallettim. kusura bakmazsan başka sorum olursa yine rahatsız ederim. yardımların için tşkler

.
  3. raplex2
        Like  

.

User deleted

elimden gelirse bende yardımcı olmak isterim bu sorunlarla günlerce boğuştum ve yardımsızlığın ne demek olduğunu iyi bilirim. iyi forumlar.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@Raplex2,

Başkalarının da senin gibi yardımsızlığa düşmemesi için ilk elden bilgilerini paylaşmaya ne dersin ? Özellikle zombi photon sahipleri için F.A.Q tarzı bir konu gayet hoş olurdu. Birçok arkadaşın photon'u xda'da gördüklerini yapayım derken çorba olmuş.

İyi forumlar. :cheers.gif:

.
  5. raplex2
        Like  

.

User deleted

Bu konuyu açmamdaki sebepte zaten oydu ve açıkladığımı düşünüyorum takip ettiğim bazı konular var xda da eğerki bi sonuca ulaşırsa zaten burada paylaşırım. Dediğim gibi yardımsızlığın ne olduğunu iyi biliyorum o yüzden de yardım edebildiğim her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.

.
  6. onemsiz
        Like  

.

User deleted

QUOTE (raplex2 @ 1/1/2013, 23:54) 
    elimden gelirse bende yardımcı olmak isterim bu sorunlarla günlerce boğuştum ve yardımsızlığın ne demek olduğunu iyi bilirim. iyi forumlar.

#entry371829307

QUOTE (raplex2 @ 1/1/2013, 17:20)
    bi ekran görüntüsü koyabilir misin acaba?

hocam kolay gelsin hybrit v20 ve diğer herşeyini indirdim rsd 5,6 driver 5,2,1 hepsi mevcut hafıza kartında MotoDX2 bootstrap ve cyandelta kurdum cihazı photon torpedo ile rootladım sistem 2.3.5 cihaz 2.3.4 olsa videolardan yaparım ama unlock olmadığı için bişey yapamıyorum bende senin gibi 2 haftadır heryeri araştırdım birck etmektende korkuyorum bana adım adım yazarsan çok makbule geçicek şimdiden teşekkür ederim

.
  7. raplex2
        Like  

.

User deleted

Zombie photon basliginda ayrintili olrak anlattim egerki anlasilmayan bi nokta olursa yardmci olurum tekrar

.
  8. onemsiz
        Like  

.

User deleted

hocam google youtube daha dogrusu voice searchta sorun var ses giris cikis ayarlarindan hem dili secemiyorum hemde motorlarda sadece pico tts var google plyden voice search i guncelle diyorum oradada bu hatayi veriyor pname:com.google.android.voice search aramada bulunamadi diyor bide play voice serch ekrani geldiginde bu uygulama ulkenizde kullanilamiyor diyor boyle biseyle karsilasan varmi buarada playde voice searcle alakali herseyi indirdim ama gene olmadi

.
  9. onemsiz
        Like  

.

User deleted

apk sini indirip kurdum calisiyor simdi adres bu www.cepyazilim.com/voice-search-sesli-arama_indir.html

.
  10. frtn1905
        Like  

.

User deleted

bende hybrid rom var ve içinde usb tehtering yüklü.
    ama usb ile bağladığımda pc den nete giremedim. hotspot ile deneyince pc ye bağlanıyor ama nete bağlanmıyor. internet paketim vodafone cepnet düşük hız olan paketi. paket yüzünden olmuyor diyeceğim ama lg km900 telefonumdan gayet rahat girebilirim.neden olmuyor acaba başka bir çaresi var mıdır?

.
  11. savascakir
        Like  

.

User deleted

hocam benımde sebeke yok wirelees tamamda gsm cekmıo acaba nasıl halledeırz.obur dossyaları denedım.us celular bu sırada

.
  12. bynihat
        Like  

.

User deleted

raplex2 kardeş ne olursun bana yardım et photon 4g kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum herşeyden önce cşhaz ingilizce bunu tükçe yapmanın yollarını bana anlatırmısın bide cihazı root ettim usb den bağlıyken 3 kere yeniden başlattı telefonu falan tamam root olmuştur ama şebeke gitti telimi kullanamıyorum sim kartı başka tele takıyorum orda açılıyo daha sonra photona takıyorum önce bi şebeke eliyo biraz duruyo aramada yapıyorum daha sonra bi bakmışsın yok lütfen bana yardım sizn kadar da bilgili değilim...

.
  13. onemsiz
        Like  

.

User deleted

noldu sorunu çözdünmü

QUOTE (bynihat @ 14/3/2013, 20:24) 
    raplex2 kardeş ne olursun bana yardım et photon 4g kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum herşeyden önce cşhaz ingilizce bunu tükçe yapmanın yollarını bana anlatırmısın bide cihazı root ettim usb den bağlıyken 3 kere yeniden başlattı telefonu falan tamam root olmuştur ama şebeke gitti telimi kullanamıyorum sim kartı başka tele takıyorum orda açılıyo daha sonra photona takıyorum önce bi şebeke eliyo biraz duruyo aramada yapıyorum daha sonra bi bakmışsın yok lütfen bana yardım sizn kadar da bilgili değilim...

%100 türkçe olmuyor türkçe kullanabileceğin tek rom marketten rootcheker kur kontrol et root olduysa raplexin zombie photon konusuna git orada teferretıyla anlattı sağolsun https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53375532 sorun çıkarsa nasıl kurtaracağında yazıyor.için rahat olsun korkma satece 2.3.4 yazan bişeyler flashlama yeter

.
  14. bynihat
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar yaa lütfen bana biriniz yardımcı olsun önemsiz arkadaşım verdiğin adresdeki yönergeleride yapmaya çalışıyorum ama olmuyo beceremiyorum bide birinden bi tüyo aldım yanlış root etmişim de telefonun simi kitlenmiş benim herşeyden önce istediğim root dan önceki şebekenin sorunsuz olduğu haline döndürebilmek bide bootloader modundada açamıyorum yani kısacası bir yığın yönergeyi takip ediyorum yinede bi .... beceremedim lütfen bana biraz zamanınızı ayırırmısınız?

.
43 replies since 22/11/2012, 13:44   877 views
  Share  
.