XT910 GENEL SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ ANAKONU

Cihazı yeni alan arkadaşlar, burada istediği soruyu sorabilir !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 1/1/2013, 18:22) 
    1- Stock 4.0.4 rom güncelledim. Temple run oyununu oynarken biraz kasmalar oluyor bu sizde de var mı

2- HTC kullanırken çok sevdiğim biz özellik vardı. karşı taraf telefonu açtığında titriyordu. böylece telefonumun açıldığını anlıyor ve kulağıma götürüyordum. bu telefonda öyle bir özellik var mı yoksa programla kazandırılabilir mi?

3- Custom rom kurma konusunda kararsızım. orjinal romdan daha stabil ve telefonu overclock edebileceğim bir rom tavsiye eder misiniz?

şimdiden teşekkür ederim..

1- Oyunlarda bende de bazen takılmalar olabiliyor ama temple run'da sorun yaşamadım.
    2- Bu özellik yok malum, markette bu işi yapan programlar var. Extra Phone Settings veya CallVibrate işini görecektir.
    3- Orjinal rom stabil ama performanslı değil, batarya sarfiyatı da iyi değil. Bunu özellikle adetli program yükleyince anlayacaksın. Custom rom olarak 2 favorim var, aşağıda ikisinede link ve yükleme anlatımı bulabilirsin..

[ROM] Modded based on Blur_Version.672.180.41.XT910.Retail.en.EU
    [ROM XT912/XT910] Eclipse Razr ICS v1.5.1 - CDMA - 11/9/12

.
  2. epivep
        Like  

.

User deleted

çok teşekkür ederim Sinan bey. Blur versiyonu kuracağım. İndiriyorum şu anda. Diğerinde Türkçe olmaması sorun olacak benim için.

.
  3. epivep
        Like  

.

User deleted

Error while restoring /system hatası verdi..

neden olabilir?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Neden bahsediyorsunuz, biraz daha açıklayıcı olurmusunuz ?

.
  5. epivep
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53322489

bu işlemleri eksiksiz yaptım. Erasing system yazdı ve bir süre işlem yaptı en sonunda da

Error while restoring /system

hatası verdi..

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Erasing system yazması için uygulanması gereken bir komut yazmıyor orada. İşlemleri tekrar yapın. Ayrıca hangi konuyla ilgili soru soruyorsanızilgili konuya yazın.

.
  7. alikuzhan
        Like  

.

User deleted

Merhabalar. xt910 cihazımda, kurumsal senkronizasyonu tamamlayabilmem için veri şifrelemeyi ayarlamamı isteyip duruyordu, hergün erteliyordum fakat bugün artık sıkıldım ve onayladım. işlemi bitirdi ve kötü bir manzarayla karşılaştım. ne kişi listeme, ne mesajlarıma nede resimlerime ulaşabişiyorum. ayarlar bölümünde depolama şifrelerini kaldırmak istediğimde bana; "şifreleme ayarları yöneticiniz tarafından açıldı. kamatamassınız" diye bir uyarı veriyor. işlem sırasında benden pin ve şifre oluşturmamı istemişti ve bu kodlarla açabiliyorum telefonumu. garip olan, telefonu verdiğim parolayla açabiliyorsam, dosyalarıma neden erişemiyorum. açıkçası yedeğimde yok fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum. karşılaşan birileri varsa, lütfen yardım :)

.
  8. lapac
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar ben lg e730 kullanıyorum ve telefondan memnun deilim temple run vb. oyunlarda ve menü geçişlerinde çok olmasada kasıyor ve bu beni rahatsız ediyor vatanada razr modelini gördüm bu telefonu almak istiyorum fakat yukarda bir arkadaş yazmış temple runda kasıyor diye telefonda 1gb ram 1.2 ghz 2 çekirdekli işlemci var, benim mantığıma göre telefonun hiç bir oyunda kasmaması gerekiyor merak ettiğim konu bu, telefon genel olarak oyunlarda mesaj yazarken menü geçişlerinde kasıyormu ? şimdiden teşekkürler.

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Merhaba, kasma falan yaşamıyorum ben. Aldıktan sonra Retail British İCS yükledim ve gayet stabil devam ediyorum.

.
  10. lapac
        Like  

.

User deleted

dostum peki ısınma sorunu varmı atrixteki gibi ?

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Atrixteki gibi yok. Ama fazla kullanımda her cihaz ısınır. Oyunda pek fazla değil de genelde Tarayıcıyla internette dolaşınca ısınma yapıyor biraz.

.
  12. epivep
        Like  

.

User deleted

Arkadaki flaş ışığını el feneri olarak kullanabilir miyiz?

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Tüm android cihazlarda var bu özellik zaten. Play store'da DroidLight programını indirip kullanabilirsin.

.
  14. epivep
        Like  

.

User deleted

çok teşekkür ederim. bir sorum daha olacak.. telefon cepteyken, sistemdeki işlemleri yavaşlatan Juice Defender tarzı programların içinde en iyisi hangisi sizce? pilin ömrünü az da olsa uzatmak için..

.
  15. ersinnsahin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (epivep @ 5/1/2013, 22:07) 
    çok teşekkür ederim. bir sorum daha olacak.. telefon cepteyken, sistemdeki işlemleri yavaşlatan Juice Defender tarzı programların içinde en iyisi hangisi sizce? pilin ömrünü az da olsa uzatmak için..

Bunun için razrda kurulu gelen smartaction var ama hiç gerek duymadım.

.
439 replies since 1/1/2013, 10:56   14030 views
  Share  
.