Motorola Xoom MZ601 3.1 Root Etme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aank_06 @ 30/9/2011, 08:45) 
    :) tşk ler taktıgım yok hesaplı almıştım aldıgım arkadaş telekom bayiinde teşhir urunu oldugunu söylemişti. Asıl sorun bir turu root edemedigim cihazı çok kucuk ayrıntılar var ama burda birebir karşılıklı konuşma olmadıgı için cevap bulamıyorum root olayını bilen bir arkadaş msn eklerse sevinirim [email protected]

Yukarı tüm detayları verilmiş , forumu kullanarak cihazını root etmeye çalışın lütfen.İnsanlar msn veya pm yöntemiyle işleri halletseler forumlar ve paylaşımlar olmazdı.Takıldığında yerde çekinmeden sorabilirsin,cevabı gelecektir.

.
  2. aank_06
        Like  

.

User deleted

SDK kurdum ama program file içine android die dosya oluşmadı sdk guncelleme istedi şu an guncellio çok ta uzun suruyor
    kurulummu hatalı acaba

.
  3. aank_06
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar SDK indirdim jdk kurdum leptopa ama program files içinde android die bir dosya oluşmadı.

.
  4. aank_06
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar motorola xoom mz601 3.1 java desteği yokmu yani java gerektren oyunlara girilmiyor. java yukleyin die hata veriyor oysa android marketten indirmiştim bir java ne işe yarıyorsa ?

.
  5. sadosan
        Like  

.

User deleted

pekı root oldugunu nasıl anlıcaz

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aank_06 @ 4/10/2011, 17:11) 
    Arkadaşlar motorola xoom mz601 3.1 java desteği yokmu yani java gerektren oyunlara girilmiyor. java yukleyin die hata veriyor oysa android marketten indirmiştim bir java ne işe yarıyorsa ?

Xoom tablet maalesef java desteklemiyor.

https://motorola-global-portal.custhelp.co...--web%2Fbrowser

QUOTE (sadosan @ 14/10/2011, 23:37) 
    pekı root oldugunu nasıl anlıcaz

Uygulamalar menüsünde "superuser" adında bir ikon belirecektir :thumb_yello.gif:

.
  7. ece
        Like  

.

User deleted

40 kişiyi okudum hepsini harfiyen yaptım yok kardeşim olmuyor du root,

herkes anlatımında bir şeyleri eksik bırakmış anladığım kadarı ile herkes herkes ten alıntılarla yaptığı için , sendede eksikler var platform tools altında fastboot batch dosyasının olmaması gibi, root.7z içindede yoktu,

bunun haricinde diğer komutlar ve root işlemi sorunsuz bir şekilde oldu teşekkür ederim

v. 3.1 vardı sistemde şimdi 3.2 update edeceğim ama olmuyor clokworld reboot ettikten sonra 3.2 ye update ettmek için sdcard ı gösteremiyorum sadece cihazın kendi root unu gösteriyor

.
  8. TheMurat
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 28/9/2011, 14:56) 
    Hatta benim cihaz usa alınma üzerinde fabrika çin yazıyor :biggrin2.gif:

Yakında amerikalılarda da made in P.R.C. yazacak :)

.
  9. ilhan78
        Like  

.

User deleted

ece,
    orjinal clockworkmod recovery yüklemişsin,o recovery cihaz hafızası gösteriyor.
    Tiamat fixli clockwordmod recoveryi yüklemelisin.

.
  10. 123adney
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar çok acil yardımınız lazım. motorola xoom root yaparken "adb remount" aşamasında ekran takılıp kaldı."fastboot flash boot boot.img" yapıp sonra "fastboot reboot" yaptıktan sonra ki aşamada "fastboot reboot" yazdım ve ekran dual core yerinde kaldı hiç bir şekilde cevap vermiyor. bir kaç kez hardware recover yaptım ama nafile... sizin dediğiniz gibi root.7z dosyasını değiştirdim ama hala açılmıyor.deliricem lütfen biris yardım etssin.lütfen daha yeni aldım tableti.muhtemelen garanti de olmaz.arkadaşlar lütfen yardım edinnnn :worthy.gif: :worthy.gif: :worthy.gif: :worthy.gif:

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (123adney @ 16/12/2011, 21:20) 
    arkadaşlar çok acil yardımınız lazım. motorola xoom root yaparken "adb remount" aşamasında ekran takılıp kaldı."fastboot flash boot boot.img" yapıp sonra "fastboot reboot" yaptıktan sonra ki aşamada "fastboot reboot" yazdım ve ekran dual core yerinde kaldı hiç bir şekilde cevap vermiyor. bir kaç kez hardware recover yaptım ama nafile... sizin dediğiniz gibi root.7z dosyasını değiştirdim ama hala açılmıyor.deliricem lütfen biris yardım etssin.lütfen daha yeni aldım tableti.muhtemelen garanti de olmaz.arkadaşlar lütfen yardım edinnnn :worthy.gif: :worthy.gif: :worthy.gif: :worthy.gif:

123adney merhaba foruma hoşgeldin.

Hemen panik yapma , buradaki linkleri bir incele bakalım işine yarayacakmı?Yaramaz ise başka yöntemlere başvuralım.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=48231703

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47012647

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47305479

.
25 replies since 23/8/2011, 22:38   2423 views
  Share  
.