sms yazarken klavye yerine numaratik tuş ?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. turab
        Like  

.

User deleted

iyi günler arkadaşlar motorola defy için mesaj yazarken klavye yerine numaratik tuşları kullanarak yazmamızı sağlayacak program bilen varmı ?

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Ayarlar>Dil & klavye ayarlari>Kullandîginiz klavye programinin ismi

Veya Google Play store an Perfect Keyboard free indirilebilir

.
  3. turab
        Like  

.

User deleted

usta dil kalvye seçenelerine koymamışlar yahu :) geçenlerde bi program denerken 80 yazmam gerekti ve telefondan bahsettiğim numaratik tuşlar çıktı ama sadece orda gördüm başka herhangi bi yerde çıkmıyor nedense ? varmı böyle bir inkan herhangi bi program kurmadan ?

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    @ turab Ben motorola milestone kullanıyorum, o şekilde klavye şimdiye kadar bir tane gördüm o da htc_ıme mod klavyesi. Bu başlıktaki ek pakeülerin içinde var. Recovery ile flashla ya da Astro file managerla zip dosyasının içine gir, app klasöründeki .apk yı kur, geriye kalanını ayarlardan halledeceksin artık :thumb_yello.gif: https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47019478

.
  5. turab
        Like  

.

User deleted

sağolasin kardeşim ama eklerde bi tane htc klavyesi var oda inmiyor yaw açılan sayfada sorun veriyor... :(

.
  6. turab
        Like  

.

User deleted

kardeşim ben bunu kurdum allah razı olsun arada bi hata verip gidip geliyor ama oda uyumluluk sorunu galiba bende motorola defy var 4.0.4 ıcs kullanıyorum ondan olabilir belki... sence ?

.
5 replies since 5/6/2012, 11:27   337 views
  Share  
.