Atriximi yıkadım :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Evet arkadaşlar başlıkta ki gibi her şey atrixim de dokunmatik sorunu vardı en küçük toz da kendi kendine tıklıyordu bugün sinirlendim suyun altında xperia z testlerinde ki gibi sadece üst konuşma yerini elimle kapatıp yıkadım bi güzel cam gibi oldu çalıştı da dokunmatik filan düzelmedi şarj %17 den birden %­3 oldu 40 dk idare etti ve kapandı açılmadı.... Şarja taktım yeşil ışık geldi açmayı denesem ışık söndü factoriel kablo da işime yaramadı xoom da çalıştırmıştı şarjsız yani her şeyi denedim..20 dk filan şarjda bekledim şarj oluyor ekranı yok sadece yeşil ışık yanıyor logo geldi açıldı şarja takın %0 dedi kapandı şarja da takılı..Sanırım batarya bozuldu anakartı yaktım sandım ama açıldı rahatladım..Sizce internetten batarya aliyim mi sorun bataryada mıdır yoksa şarj girişinde olabilir mi cihazın o 3 sarı şey var ya şarja takılan bölüm ordan mı kaynaklıdır sizce? telefonculara götürmek istemiyorum eminim anlamıycaklar elimizde batarya yok bu telefonun diyip 2 hafta bekletip 10 luk şeyi 40 a yapıcaklar önerileriniz var mı yada daha önce bu gibi şeyler başınıza geldi mi?

.
  2. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cenkcezaa @ 27/10/2013, 22:06) 
    Evet arkadaşlar başlıkta ki gibi her şey atrixim de dokunmatik sorunu vardı en küçük toz da kendi kendine tıklıyordu bugün sinirlendim suyun altında xperia z testlerinde ki gibi sadece üst konuşma yerini elimle kapatıp yıkadım bi güzel cam gibi oldu çalıştı da dokunmatik filan düzelmedi şarj %17 den birden %­3 oldu 40 dk idare etti ve kapandı açılmadı.... Şarja taktım yeşil ışık geldi açmayı denesem ışık söndü factoriel kablo da işime yaramadı xoom da çalıştırmıştı şarjsız yani her şeyi denedim..20 dk filan şarjda bekledim şarj oluyor ekranı yok sadece yeşil ışık yanıyor logo geldi açıldı şarja takın %0 dedi kapandı şarja da takılı..Sanırım batarya bozuldu anakartı yaktım sandım ama açıldı rahatladım..Sizce internetten batarya aliyim mi sorun bataryada mıdır yoksa şarj girişinde olabilir mi cihazın o 3 sarı şey var ya şarja takılan bölüm ordan mı kaynaklıdır sizce? telefonculara götürmek istemiyorum eminim anlamıycaklar elimizde batarya yok bu telefonun diyip 2 hafta bekletip 10 luk şeyi 40 a yapıcaklar önerileriniz var mı yada daha önce bu gibi şeyler başınıza geldi mi?

Aynı sorundan bende muzdariptim dikkatlice okursan, endişelenecek bişey olmadığını anlarsın. Sorun bataryada değilmiş, telefonun çok iyikuruması gerek.
    Anlıyorsan telefonu aç çok iyi kurut 3-4 gün kuruması için işlem yap. Yada telefoncuya götür açıp kurutsunlar 1 hafta bekle, düzelicektir.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54895696

#entry384508576

.
  3. khramn
        Like  

.

User deleted

Bip bez torbaya pirinç koyup içerisine telefonuda atıp en az 24 saat bekletin, bu içerindeki suyu ve nemi alacaktır. Ayrıca şarj soketi kımında (iç kısımda) soketlerş sabitlemes için bayağı büyük bir plastik kullanılmış. Oraya giren suyun çıkması zor olacaktır acele etmeyin.

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Geceden beri şarja takılı öylece durdu ilk başlarda biraz açılma belirtisi vardı şimdi hiç yok cihazda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü dün açılıp pil %0 şarja takın dedi sonra kapandı öyle olsaydı cihaz açılmazdı sanırım batarya da sorun bugün buradan bayilere bi bakınıcam var mı bataryadan diye sanmıyorum ama yoksa sipariş vericem cihazı dün baya bi kuruttum zaten 12 saat civarı odada bekledi aklıma başka ihtimal gelmiyor ..

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Telefon bir kaç kere açıldı hiç bir sorun yok ekranda vs.. sadece açıldığında şarj %0 şarja takın diyip kapanıyor sanırım bataryadan kaynaklı gittigidiyordan sipariş verdim 1-2 güne gelir elime umarım açılır..

.
  6. xmoto
        Like  

.

User deleted

Kafayı yemişler..

.
5 replies since 27/10/2013, 22:06   301 views
  Share  
.